درباره ما

آزمایشگاه ژنتیک پارس ژنوم

کلینیک ژنتیک پارس ژنوم، در سال ١٣٩١، با هدف ایجاد دسترسی شهروندان استان البرز به امکانات تشخیصی بروز در زمینه های مختلف و رو به گسترش دانش ژنتیک پزشکی و ارائۀ سرویسهای تشخیصی ژنتیکی در کرج راه اندازی شد.

رسیدن به بالاترین سطح کیفی در حد استانداردهای بین المللی و ارائۀ جواب در کوتاهترین زمان ممکن (که بخصوص در موارد تشخیص پیش از تولد، به لحاظ محدود بودن فرصت سقط جنین های مبتلا به نقائص ژنتیکی حیاتی می باشد) از اهدافی است که کلینیک پارس ژنوم توانسته با تلاش بسیار در نیل به آن موفق باشد.

این کلینیک دربردارندۀ آزمایشگاه ژنتیک پزشکی و بخش تشخیصی و مشاوره ژنتیک است. آزمایشگاه ژنتیک این مرکز با بهره گیری از جدیدترین تکنیک های تشخیصی، بروزترین تجهیزات آزمایشگاهی و کادر فنی مجرب دانش آموخته در رشتۀ ژنتیک، آمادۀ خدمت رسانی به مراجعین محترم و همکاری با کلیۀ مراکز درمانی- آموزشی و همکاران گرامی می باشد.

دکتر شهرام سواد، موسس و مسئول فنی این کلینیک، پزشک و متخصص ژنتیک پزشکی فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی تهران و دارای تاییدیۀ پزشکی از کشور آمریکا (ECFMG Certification) می باشند.

ایشان همزمان مدیریت آزمایشگاه ژنوم (بخش ژنتیک آزمایشگاه نیلو تهران) و آزمایشگاه ژنتیک مرکز درمان ناباروری امید در تهران را برعهده دارد.

فعالیت های آموزشی که ماحصل آن ورود ده ها نفر از دانش جویان ایشان به مقطع دکترای تخصصی در دانشگاههای معتبر وزارت بهداشت در رشته های ژنتیک پزشکی، بیوتکنولوژی، ایمونولوژی، پزشکی مولکولی و… می باشد، فعالیت های پژوهشی در زمینۀ ژنتیک پزشکی با ارائۀ مقالات متعدد در مجلات معتبر خارجی و داخلی و همچنین راه اندازی ژنتیک بر بالین بیمار برای اولین بار در ایران در بیمارستان کمالی کرج از افتخارات ایشان است.

ارائه مشاوره و ویزیت تخصصی و تشخیصی ژنتیک در بیمارستان شهید باهنر کرج، بیمارستان امام خمینی کرج و مرکز درمان ناباروری رویش از فعالیت های دیگر وی می باشد.

0
سال
در کنار شما بودیم!
0
بیمه
طرف قرارداد با ما

"مشاوره ژنتیک جهت مشخص کردن خطر وقوع یا تکرار یک بیماری ژنتیکی در هر بارداری"

با ما تماس بگیرید تا در این مسیر راهنمای شما باشیم